27 Haziran 2012 Çarşamba

KorkaksalŞarkıya ait video klibin çok şahane olmasından mı ? O uğraşır didinir kimse bilmez kimse bilmez derken garip bir hissin yüreğime oturuvermesinden mi ?  Belki de bir güvercinin, sevebileceğim birinden bir mektup getirmesini umut edip durduğumdan mı?

Sadece şarkıda iki kere çok kısa duyduğumuz çello sesi de olabilir. Çok fazla anlam yüklemeyelim. Ama çok seviyorum bu şarkıyı ve ağrı kesici niyetine dinliyorum bugün. Aslına bakarsan işe yarıyor da...


Fiziksel, ruhsal, akılsal, mantıksal, parasal her yönden tükenmiş durumdayım. Ne, ne yapacağım hakkında bir fikrim var ne de yapabilirsin diyenlere, 'evet yapabilirim' diyebilecek kadar kendime inancım. Korkaksallık sarmış dört yanımı.

Hali hazırda uygulanacak bir kararım var ama sonrasının bundan daha iyi olacağına, her şeye rağmen inanamıyorum.  Belki de inanıp her zaman olduğu gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.  Yakın geleceğin yani önümüzdeki iki ayın aslında zor günler olduğunu bildiğimden de böyle hissediyor olabilirim. Korku mu bıkkınlık mı bilmiyorum. Saçma sapanlıklarla uğraşasım yok. 


Öyle ya da böyle geçip gidiyor işte günler. 

Ne yapalım hiç bir şey iyi gitmese de çok güzel dostlar var, kediler, sokak köpekleri, denize bakmak var, rüzgarın tenine değip geçmesi var, e şarkılar var...2 yorum:

cem dedi ki...

yalnız klip gerçekten mükemmelmiş. sen gitme ben giderim mi diyor o adam yataktan uzaklaşan kızı bacağından geri çekerek ve yataktan kayıp giderek acaba...

neyse senin de dediğin gibi hayat bir şekilde geçip gidiyor, sonra hatta belki bazen güzel bile olabiliyor...

SeV@L dedi ki...

Bana daha çok adam kızı tam kayıp gidecekken kurtarmış gibi geliyor. Bir nevi koruyucu gibi adam.

Hayat belki ve bazen güzel oluyor doğru ne diyelim buna da şükür :)